Bizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Telefon: 444 26 46 Email:info@animallia.com

Prof. Dr. Nilüfer Aytuğ

1980 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olarak Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında mesleki yaşamına adım attı. Doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç hastalıkları Anabilim Dalında tamamlayan Aytuğ, 1998-2011 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında Profesör görev yaptı. Alanında yayınlanan bilimsel çalışmalarının yanı sıra küçük hayvanların iç hastalıkları konusunda kitaplarda bölüm yazarlığı ve çeviriler yaptı, aynı konuda öğrencilere ve veteriner hekimlere yönelik iki kitap yazdı. Ulusal ve Uluslararası düzeyde Küçük Hayvan Hekimliğine yönelik kongrelerin organizasyonlarına başkan ve üye olarak katkıda bulundu, çok sayıda konferans verdi. Küçük Hayvan Hekimliği alanında sürekli eğitim çalışmaları düzenlemek, bu çalışmalara katkıda bulunmak başlıca ilgi alanı. Avrupa Veteriner Dermatoloji Derneği ve Veteriner Kanser Birliği üyesidir.

Gaye İslamloğlu

2017 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Öğrenciliği döneminde mesleğine ilişkin deneyim kazanmak amacı ile Kanada ve Macaristan’da bulundu. Bu süreçte Animallia Hayvan Hastanesi’nde gönüllü olarak çalışmalara katıldı.

Mezuniyeti sonrası Animallia Hayvan Hastanesi’nde Veteriner Hekim olarak çalışmaya başladı. Pek çok kongre ve kursa katıldı. Tenis oynayan ve lisanslı yüzücü olan İslamoğlu; Oscar, Piggy ve Aşure’nin sevgi dolu anneleri…

İnci Güzel

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Öğrenciliği sırasında Darıca Kuş Cenneti’nde staj yaptı ve aynı fakültenin iç hastalıkları anabilim dalında gönüllü öğrenci olarak çalıştı.

Mezuniyetinden bu yana Animallia'da veteriner hekim olarak görev yapıyor. Bu anlamda hastalarının bir çoğu bebekliklerinden bu yana onun güvenli ellerinde… Mesleki bilgilerini kongre ve kurslara katılarak güncellemeye devam ediyor. Doğa tutkunu oğlu ve eşiyle birlikte huzurlu bir yaşam sürdürüyor.

Deniz Saçık

2005 yılında uludağ üniveristesi veteriner fakültesinden mezun oldu. Uludağ üniversitesi veteriner fakültesi viroloji anabilimdalı , Giessen üniversitesi viroloji enstitüsü ve Osmangazi hipodromunda çalışmalarda bulundu. 13 yıldan bu yana AnimalliaHayvan Hastnesi’nde veteriner hekim olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışma konularını kapsayan ulusal ve uluslararası pek çok kongreye katıldı.Kendisinin TC emniyet genel müdürlüğü İstanbul bölgesi görev köpeklerinin tedavilerine ilişkin sorumluluğu devam ediyor.

Büşra İnal Günay

2008 yılında İstanbul üniversitesi veteriner fakültesinden mezun oldu. Öğrenciliği döneminde türkiye jokey klubünde staj yaptı.mezuniyeti sonrası İstanbul büyükşehir belediyesinde veteriner hekim olarak çalışmaya başladı ve ortopedi ve yumuşak doku operasyonlarının başlatılmasına öncülük etti.

2010 yılında bu yana türkiye binicilik federasyonu ulusal doping hakemliği ve 2015 yılından bu yana da FEİ tedavi veteriner hekimidir. İstanbul üniversitesi-Cerrahpaşa veteriner fakültesi cerrahi anabilimdalındaki doktora tez çalışmasını toraks cerrahisi alanında gerçekleştirdi. Alanında ulusal ve uluslararası yayınları bulunan inal günay kongre ve kurslara katılarak bilgilerini güncelleme devam etmektedir.

Cenk Akbulut

2016 yılında uludağ üniversitesi veteriner fakültesinden mezun oldu.Öğrenciliği sırasında Türkiye jokey klubü ve Karacabey harasında gönüllü olarak çalıştı. Uluslararası veteriner öğrenci topluluğu- İVSA’da aktif olarak görev aldı. Kedi ve köpeklerde yeme ile ilgili davranış bozuklukları ve çözüm önerileri konusunda çalışan Akbulut mezuniyeti sonrasıveteriner hekim olarak Doğuş grubunda çalışmaya başladı. 2017 yılından bu yana Animallia Hayvan Hastanesinde görev yapmaktadır. Ulusal /uluslararası kongre ve kurslara katılan Akbulut vahşi yaşam ve doğa fotoğrafları çekiyor, yaban hayatı yaşam gözlemi yaparak doğa ile iç içe yaşamaya devam ediyor.

Belinda Özakarsu

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyeti öncesi cerrahi anabilim dalında gönüllü öğrenci olarak çalıştı. 2000 yılı Temmuz ayından bu yana Animallia Hayvan Hastanesi’nde veteriner hekim olarak görev yapıyor. Mesleğine ve hastalarına tutkuyla bağlı olan Özakarsu’nun hastalarının büyük bir kısmı yavruluk dönemlerinden bu yana kendisinin takibi altındadır.

Özakarsu 2010 yılından bu yana aktif olarak dalış ve su altı fotoğrafçılığı yapmaktadır. Papağanı Yaşar,kedileri Sirwhite , Suzy ve kaplumbağaları Swich ve Oğlan ile birlikte renkli bir yaşam sürdürmektedir.

Ece Öneş

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. 2012-2018 yıllarında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalında görev yaptığı süreçte “Köpeklerde Chiari Benzeri Malformasyon ve Siringomiyeli Olgularının Klinik Değerlendirilmesi” konulu tez çalışmasını tamamlayarak Doktor ünvanı aldı. 2018 yılından bu yana Animallia Hayvan Hastanesinde Sorumlu Dr. Veteriner Hekim olarak görev yapmaktadır.

Mesleki ilgi alanları Veteriner Nöroşirurji, Veteriner Ortopedi, Veteriner Genel ve Özel Cerrahi, Veteriner Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Veteriner Radyolojidir. Merlin,Luna ve Diego’nun annesi olan Dr.Ece Öneş, Lisanslı tenis ve masa tenisi oyuncusudur.